• Dostawa

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU 

 1. Dostawa Produktu odbywa się na terenie Polski a dla Klientów nie będących Konsumentami także na terenie Unii Europejskiej.
 2. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi w Ofercie, z zastrzeżeniem, że odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny. 
 3. Regenerowane.com udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu: 
  1. 1. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa, poczta polska, poczta polska za pobraniem lub paczkomaty Inpost z tym jednakże zastrzeżeniem, iż opcja ta nie dotyczy przesyłek, które to mają zostać dostarczone poza terytorium RP. 
  2. 2. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Nałęczowska 40A, 20-701 Lublin – po uprzednim uzgodnieniu terminu odbioru z Turbodiesel24.pl
  3. 3. W przypadku wysyłek zagranicznych koszt dostawy zostanie ustalony po konsultacji z pracownikiem działu handlowego.
 4. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 1 dzień roboczy, chyba że w opisie danego Produktu lub w Ofercie podano inny termin.Zamówienia zrealizowane do godziny 12:00 są wysyłane tego samego dnia roboczego. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 14 dni roboczych.
 5. W przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 2 dni roboczych. Regenerowane.com poinformuje Klienta o gotowym do odbioru Produkcie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail, na podany przez Klienta adres mailowy.
 6. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób: 
  1. 1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Regenerowane.com. 
  2. 2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.