• Turbo VW T5 Transporter 1.9 TDI DPF 03G253016F

Symbol: 8608842840
Stan Regenerowany
Producent części Garrett
Typ samochodu Samochody dostawcze, Samochody osobowe
Waga (z opakowaniem) 5
699.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 25
Odbiór osobisty 1
Kurier Polska 25
Kurier Polska (pobranie) 35
Dostępność 1 szt.
Zostaw telefon
ZASTOSOWANIE W POJAZDACH:

T5 Transporter 1.9 TDI DPF

Silnik: BRS DPF

Pojemnosc: 1896 ccm

Moc: 102 KM

Rok produkcji: od 06.2005

T5 Transporter 1.9 TDI DPF

Silnik: BRR DPF

Pojemnosc: 1896 ccm

Moc: 84 KM

Rok produkcji: od 06.2005

NUMERY PRODUCENTA:

  • 03G253016F
  • 03G253010C

NUMERY ZAMIENNE:

  • 5439 988 0057
  • 5439 970 0057
image

Otrzymujesz od nas turbosprężarkę która nie tylko wygląda jak nowa ale ma także WŁAŚCIWOŚCI I PARAMETRY TECHNICZNE PRODUKTU NOWEGO.

Każdy element nawet jeśli jest fabrycznie nowy podlega procesowi weryfikacji w naszej firmie na specjalistycznych maszynach.

Proces ten obejmuje:

  • Wyważanie wirnika i kompletnego rdzenia turbosprężarki tzw. „korasa”
  • SPRAWDZANIE SZCZELNOŚCI RDZENIA I CAŁEJ TURBOSPRĘŻARKI
  • Ustawienie zmiennej geometrii
  • Test wydajności i doładowania na maszynie TURBOTEST

Każda część tego procesu jest niezbędna z uwagi na odkształcanie się elementów przy wysokiej temperaturze i wysokich obrotach np. wirników a także z uwagi na możliwość wystąpienia nieprawidłowości podczas pracy w silniku jeśli turbosprężarka będzie nieprawidłowo wyregulowana.

JEŚLI MASZ PYTANIA NAPISZ DO NAS

image

JAK TO ROBIMY ?

STOSUJEMY JEDYNĄ SKUTECZNA w 100 % METODĘ, która polega na procesie czyszczenia pod odpowiednim ciśnieniem z użyciem BEZPIECZNYCH ŚRODKÓW CHEMICZNYCH oraz suszenia i wypalania pozostałości po procesie w temperaturze do 650 stopni Celsjusza.

TYLKO taka metoda nie uszkodzi Twojego filtra i jego niewidocznej gołym okiem wrażliwej struktury !!

PAMIĘTAJ jeśli uszkodzona zostanie delikatna powłoka filtra pod wpływem agresywnej chemii lub zbyt dużego ciśnienia, FILTR POMIMO ŻE będzie czysty i odzyska przepustowość - może wkrótce przestać funkcjonować prawidłowo i być "zapchany" w ciągu kilku miesięcy !

PAMIĘTAJ samo wypalanie w trybie serwisowym lub specjalnym piecu (po wycięciu filtra) również - na dłużej nie pomoże ! Sam proces wypalania tylko zamienia sadzę w gaz i pozostawia popioły, których ilość ciągle wzrasta podczas dalszej eksploatacji filtra.

PAMIĘTAJ fizyczne usunięcie filtra jest nielegalne i może powodować że auto nie przejdzie badań technicznych (analizator spalin) a dodatkowo wymaga modyfikacji elektronicznej w Twój samochód. Jest też bardziej kosztowne i czasochłonne.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW NA NASZYCH AUKCJACH

Co to jest kaucja zwrotnaJest to wartość używanej części, która zostaje doliczona do ceny produktu regenerowanego / usługi regeneracji.

Zamówienie z kaucją zwrotną (najszybsza opcja) - Przy złożeniu zamówienia z kaucją zwrotną, zamówiony produkt zostaje do Państwa wysłany niezwłocznie w czasie określonym w aukcji. Łączną wartość zamówienia stanowi kwota produktu regenerowanego / usługi regeneracji podana w ofercie, powiększona o wartość używanej części, która jest podana w pozycji - kaucja zwrotna. Po otrzymaniu starej części o tym samym numerze (w terminie max. 30 dni), zwracamy Państwu kaucję w pełnej wysokości w ciągu 3 dni roboczych, o ile zwrócona część jest kompletna i nadaje się do regeneracji (nieuszkodzony koropus podzespołu). Dla Państwa komfortu zapewniamy darmowy odbiór starej części z dowolnego miejsca w Polsce. W przypadku kiedy istnieje podejrzenie całkowitego uszkodzenia podzespołu, które uniemożliwiałoby proces regeneracji, przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny.

Zamówienie bez kaucji zwrotnej (opcja ekonomiczna / naprawa podzespołu klienta) - Przy złożeniu zamówienia bez kaucji zwrotnej, zamówiony Produkt zostaje do Państwa wysłany dopiero po otrzymaniu przez Nas starej części o tym samym numerze, co może wydłużyć czas oczekiwania na produkt. ZAMÓWIENIE W TEJ OPCJI JEST REALIZOWANE DOPIERO PO OTRZYMANIU PAŃSTWA PODZESPOŁU. Dla Państwa komofrtu zapewniamy darmowy odbiór starej części z dowolnego miejsca w Polsce. W zamówieniu prosimy o podanie daty i adresu odbioru starej części.